Aylık Arşiv: Nisan 2007

Salsa devam ???

son gelişmeler enteresan. dansoriumdaki salsa ve tango derslerimi bırakmıştım. Lakin Aldığım bir haber üzerine :) dansorium un profilo da yapacağı gösteri için çalışan ekibin derslerine katılmaya karar verince en azından salsa ya geri dönüyorum. Destekleri için Esra ya teşekkürler ..

Yalnızlık

Selamlar,

Gökhan çekmiş gene yahu :)

http://www.deviantart.com/deviation/53076879/

büyük boy versiyon için resme tılayınız

geçen hafta sonu

gelelim haftalık özetlere, müşteriler, müşteriler, müşteriler … allaha şükür çeşit çeşitler :) anladınız siz onu isim vermeden hızla geçeyim gerizekalı olanı da var. ne istediğini bileni de hayat işte yuvarlanıp gidiyoruz.

dans ; evet danssız olmaz hafta sonu iki tango bir salsa pazar günüde bir praktika yaptım. cumartesi gecesi keyifime diyecek yoktu. 1 aydır salsa yapamıyordum :) paslanmışım vesselam ama açıldım sanırım :)

tango konusunda harika bir hoca buldum. Vanessa GAUCH; youtube dan arayarak bulunabilir yada kendi web sitesine bakabilirsiniz. Tam bir hanımefendi ve anlatımı mükemmel. Tango öğrenmek isteyenlere derslerini şiddetle tavsiye ederim.

lakin bu aralar partner sıkıntısı yaşıyorum. aslında partner varda boy 1.90 olunca denk bulmak gerekiyor :)

ve nerede tango var diyenlere www.tangoinistanbul.com sitesini tavsiye ediyorum. mekanlar, saatler, ücretler hepsi var. Kenan Bey e burdan teşekkürlerimi iletiyorum, ellerine sağlık.

web 2.0 atraksiyonları

Öncelikle herkese selam olsun :)

yeni projemizde birçok javascript atraksiyonu kullanıyoruz. bu atraksiyon çerçevelerinden de ;) (aka framework) mootools u tercih ettim. script aculo da fena değil ama moo daha stabil geldi. bkz. www.mootools.net .

Bu arada javascript olayında master yapmak isteyenler framework kodlarına dalmanızı şiddetle tavsiye ediyorum adamlar güzel yazmış. bu arada 1.0 versiyonundaki bir bug nedeni ile explorer kitlenebilir haberiniz olsun. çözene kadar anam ağladı cevabı burda iki dakka da yazmicam onun için :) ama benzer sorunu yaşayanlar bana email atabilirler ;)